21 листопада – День Гідності та Свободи

Шановні жителі Городоччини! 21 листопада – День Гідності та Свободи. Щиро вітаємо Вас з цією датою! Цей День назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації.
Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. Революція відбулася не лише в політичному житті країни, а й у нас самих, у нашій свідомості, у наших сім’ях і родинах, у нашому суспільстві. Наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали! Сьогодні ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної сотні, їхню велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, незламність духу та стійкість. Ми вшановуємо подвиг громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, тих, хто і тепер віддає своє життя в зоні проведення АТО у боротьбі за правду, свободу, незалежність своєї держави – за нашу єдину Україну.
 Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності. Від щирого серця бажаємо всім нам добра, злагоди і непохитної віри в те, що ми як єдиний великий народ зуміємо зробити все задля розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Миру, порозуміння й згуртованості. Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині панує спокій та радість!

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні! Героям слава!