У селі Родатичі триває будівництво нової амбулаторії монопрактики.

Медзаклад - один із 43 амбулаторій, які будують на території Львівщини у межах програми «Доступна медицина».
Будівництво об'єкту розпочали ще торік, однак, через недобросовісність підрядника, з ним розірвали договір. Опісля, відбулось коригування проектно-кошторисної документації.
15 вересня, у результаті проведення тендерних торгів, управління капітального будівництва Львівської ОДА уклало угоду з новим виконавцем. Ним стала підрядна організація ТОВ «Будівельний альянс монтаж проект».
Загальна кошторисна вартість будівництва складає понад 6,5 мільйонів гривень, з них 711 тисяч гривень - кошти місцевого бюджету.
"Новий виконавець працює швидко та якісно. На даний час укладено плитку, встановлено вентиляційні системи, проведено воду. Роботи планується завершити до кінця поточного року", - зазначив голова райдержадміністрації Іван Саган.
Амбулаторія охопить послугами 2,5 тисячі населення з трьох населених пунктів: с.Родатичі, с.Тучапи, с.Молошки.
Зазначимо, що для кожної із новозбудованих амбулаторій, які з'являться на території області, закупили автомобілі Renault Duster.
Нагадаємо, що завдяки зекономленим коштам у процесі будівництва 43-х амбулаторій та придбання автомобілів для них, на Львівщині додатково реконструюють ще 9 амбулаторій. Капітальний ремонт амбулаторії монопрактики за зекономлені кошти відбудеться і у селі Заверещиця. Сюди скерують майже 2 мільйони гривень.