Відбулась ХХХV чергова сесія Городоцької районної ради

 Сьогодні, 23 жовтня, в Народному домі м.Городка під головуванням заступника голови районної ради Богдана Слонівського відбулось засідання XХХV чергової сесії Городоцької районної ради VII скликання. У її роботі взяли участь: голова РДА Іван Саган та його заступник Тарас Харович, 21 депутат райради, працівники апарату районної ради, керівники відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації. Хвилиною мовчання депутати вшанували пам'ять депутата районної ради Шніцара Тараса, який передчасно відійшов у вічність.
 
Розпочалось сесійне засідання традиційно з Гімну України та з привітань депутатів, які святкували свої Дні народження у міжсесійний період. Опісля присутні приступили до розгляду питань порядку денного. Сесія проходила гармонійно, злагоджено бо всі питання були попередньо детально обговоренні та опрацьовані в постійних комісіях і розглянуті на президії районної ради.

Рішення приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/8820
На сесії розглянули такі питання:

1.      Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за перше півріччя 2020 року.

2.      Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2020 рік.

3.      Про надання дозволу Городоцькій районній раді на списання та зняття з обліку основних засобів і необоротних активів, непридатних для подальшої експлуатації.

4.      Про списання безнадійної заборгованості ліквідованого банку «Україна».

5.      Про надання дозволу Городоцькій районній раді  на передачу матеріальних ресурсів на баланс Городоцькій міській раді.

6.      Про передачу автомобіля марки DAEWOO Комарнівській міській раді.

7.      Про передачу  автомобіля марки ВАЗ 21099 Городоцькому районному військовому комісаріату.

8.      Про внесення змін до рішення Городоцької районної ради від 30.07.2020 року № 901 «Про передачу безоплатно майна спільної власності територіальної громади Городоцького району до комунальної власності Городоцької міської ради».

9.      Про внесення змін до пункту 2 рішення районної ради від 18.06.2020 року № 864 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх у власність 104 гр. для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів, що розташовані на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту с. Черляни) Городоцького району Львівської області».

10.  Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій – учасників АТО в Городоцькому районі на 2018-2020 роки.

11.  Про внесення змін до додатку Районної програми розвитку та підтримки (фінансової) КНП «Городоцька районна стоматологічна поліклініка» на 2020 рік.

12.  Про передачу безоплатно з балансу комунальної власності Городоцької районної ради Львівської області на баланс в комунальну власність Великолюбінській ОТГ, Комарнівській міській раді та сільським радам Городоцького району Львівської області будівель та споруд.

13.  Про створення центру професійного розвитку педагогічних працівників Городоцької районної ради Львівської області.

14.  Про внесення змін до Статуту Городоцького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ  ступенів № 4 імені Тараса Кулєби та Андрія Одухи Городоцької районної ради Львівської області.

15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Грибу І.Я. за адресою: м. Городок, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Черляни), Городоцького району, Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу  земельної ділянки з кадастровим  номером 4620988000:08:000:0534 площею 3,7877 га., яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Черляни (за межами населеного пункту).

17.  Про внесення змін до пункту 2 рішення районної ради від 6.12.2019 року № 771 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянці Гижко Г.А. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу».

18.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 4620988000:08:000:0610 площею 16,6586 га., яка розташована за адресою: с. Черляни, (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

19.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  об’єднання  земельних ділянок  з кадастровим  номером 4620988000:08:000:0204, площею 0,0186 га, яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, Угрівська сільська рада (за межами населеного пункту с. Черляни).

20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Столбовій Л.Ю. за адресою: м. Городок, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Черляни) Городоцького району Львівської області для будівництва індивідуального гаражу.

21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Перевертайло Н.Р. за адресою: м. Городок, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Черляни) Городоцького району Львівської області для будівництва індивідуального гаражу.

22.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Галич А.В. за адресою: м. Городок, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Черляни) Городоцького району Львівської області для будівництва індивідуального гаражу.

23.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Петрику А.М. за адресою: м. Городок, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Черляни) Городоцького району Львівської області для будівництва індивідуального гаражу.

24.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Титову В.В. за адресою: м. Городок, вул. Польова, 4Б (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області для будівництва індивідуального гаражу.

25.  Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради Львівської області на 2020 рік.

26.  Про передачу автомобіля марки УАЗ-3962 з балансу КНП «Городоцький РЦПМСД» Городоцької районної ради на баланс Городоцькій міській раді.

27.  Про надання дозволу КНП «Городоцький РЦПМСД»  на зняття з обліку в МРЕО та списання автотранспортних засобів.

28.  Про затвердження Перспективного плану розвитку КНП «Городоцька районна стоматологічна поліклініка» на 2020 – 2021 роки.

29.  Про затвердження Перспективного плану розвитку КНП «Городоцька центральна районна лікарня» на 2020 – 2022 роки.

30.  Про затвердження Положення про надання Комунальним некомерційним підприємством «Городоцька центральна районна лікарня» Городоцької районної ради Львівської області платних послуг з медичного обслуговування населення (медичних послуг), що надаються поза договорами про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

31.  Про зменшення збитків та додаткового капіталу Комунального некомерційного підприємства «Городоцька цетральна районна лікарня» Городоцької районної ради Львівської області.

32.  Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Городоцька центральна районна лікарня» на 2020 рік.

33.  Про затвердження висновку про вартість майна частини нежитлових приміщень Градівської амбулаторії ЗПСМ Комунального некомерційного підприемства "Городоцький РЦ ПМСД".

34.  Про передачу автомобіля марки DAEWOO Комарнівській міській раді.

35.  Про створення групи продовженого дня в Долинянському навчально-виховному комплексі (ЗНЗ-ДНЗ).

36.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів за адресою: Львівська область, Городоцький район, Угрівська сільська рада (за межами населеного пункту с. Черляни)

37.  Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

38. Про передачу функцій замовника робіт з капітального ремонту Заверещицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Заверещиця Городоцького району Львівської області

39. Про вилучення з переліку Городоцької районної централізованої бібліотечної системи, що належить до районної комунальної власності бібліотеки та передати Городоцькій ОТГ.

40. Про передачу безоплатно з балансу відділу культури, молоді та спорту Городоцької РДА Львівської області на баланс у комунальну власність Городоцькій міській раді, Комарнівській міській раді та Зимноводівській сільські раді будівель та споруд.