Бійцю АТО вручили ключі від нової квартири

У четвер, 22 жовтня, учаснику бойових дій (АТО/ООС) Циханчуку Андрію Вікторовичу, вручили ключі та право власності від трьохкімнатної квартири у м.Борислав, Дрогобицького району, Львівської області. Із одержанням квартири сім’ю привітали голова Городоцької РДА Іван Саган, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, міський голова Роман Кущак.
Дане житло було придбане в межах реалізації:
- «Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки» затвердженої рішенням сесії Львівської обласної ради від 05.12.2017№ 552,
- «Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій – учасників АТО в Городоцькому районі на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням сесії Городоцької районної ради від 14.02.2018р. №419 .
Для придбання житла з місцевих бюджетів виділено кошти для співфінансування в розмірі 870,8 тисяч гривень, що становить 67% розрахункової вартості житла.
Зокрема:
- з обласного бюджету виділено – 385,9 тисяч гривень;
- з районного бюджету виділено – 249,6 тисяч гривень;
- з бюджету Городоцької міської ради – 235,2 тисяч гривень.