У Дубаневичах відкрили нову школу

Сьогодні, 20 жовтня, у селі Дубаневичі відбулость урочисте відкриття новозбудованої загальносвітньої школи І-ІІ ст. ім. Івана Альберта. У відкритті взяли участь: голова ЛОДА М.Козицький, його заступники Ю.Холод та А.Годик, депутати обласної ради В.Саган, К.Кеньо, В.Ременяк, голова РДА І.Саган, заступник голови районної ради Б.Слонівський, керівник відділу освіти І.Яскевич та сільський голова Г.Іванів. Розпочали будівництво цього освітнього закладу ще у 2016 році. У даній школі зможуть навчатися 108 дітей.  Загальна кошторисна вартість будівництва школи у селі Дубаневичі становить 53 мільйони 734 тисячі гривень. Цьогоріч на будівництво школи з Державного фонду регіонального розвитку виділено 33 млн. грн.; з обласного бюджету – 2,3 млн. грн. та з місцевого бюджету – 1 млн. грн. За ці кошти вдалося добудувати будівлю школи, котельню, утеплити фасад будівлі та котельні, підвести внутрішні та зовнішні інженерні мережі, здійснити внутрішні оздоблювальні роботи, облаштувати вентиляцію, пожежні резервуари та пожежну сигналізацію, очисні споруди, дві свердловини, закупити необхідне обладнання та шкільне приладдя, облаштувати благоустрій території.