Звернення голови районної ради з нагоди свят!

Шановні мешканці Городоччини! У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, ми вшановуємо захисників рідної землі. Впродовж останніх років ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та за яке віддавали життя вояки УПА, Герої Небесної Сотні, тисячі патріотів, імена яких нам і досі невідомі. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил і наснаги йти вперед та перемагати! Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими, щиро дякуємо тим, хто повернувся із зони проведення антитерористичної операції та молимося за тих, хто зараз перебуває на фронті. Щиро вітаємо всіх вас зі святом Покрови. Нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини, до нашої рідної України. Слова щирих вітань висловлюємо нашим сучасним захисникам – учасникам АТО/ООС. З нагоди свята зичимо всім міцного здоров’я, невичерпної віри та надії, добра, миру і злагоди!

З повагою -
голова районної ради                                                                   В.Більовський