«Розумники-розумниці» 2020

У п'ятницю, 25 вересня, в актовому залі районної ради відбулось урочисте свято «Розумники-розумниці», під час якого нагородили переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Привітали переможців голова районної ради Володимир Більовський, голова  РДА Іван Саган та керівник відділу освіти Ігор Яскевич. Грамотами відділу освіти, цікавими книжками та стипендіями було нагороджено учнів, переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 н.р.
Завдяки праці наших талановитих учнів, Городоцький район займає 6 місце серед 20 районів області по результатах олімпіад.
Серед переможців олімпіад є учні Городоцького НВК №2 «ЗОШ І ст. – гімназія», Городоцького ЗЗСО №4 І-ІІІ ст. ім. Т.Кулєби та А.Одухи, Городоцької ЗОШ №3 І-ІІІ ст. ім. Героя України І.Бльока, Заверещицького НВК «Берегиня», Суховільської ЗОШ І-ІІІ ст., ОЗ Городоцького НВК №5, Грімненської ЗОШ І-ІІІ ст., ОЗ «Комарнівський ЗЗСО І-ІІІ ст.», Бучалівської ЗОШ І-ІІ ст. та Мавковицького НВК.