У Дубаневичах відбувся ІV футбольний турнір пам'яті Івана Альберта

У День Державного прапора України, напередодні 29-річниці Незалежности України, на стадіоні с. Дубаневичі відбувся ІV футбольний турнір пам'яті Івана Альберта за участі команд "Мрія"(Дубаневичі), "Гошани" (Градівка), "Колос"(Вишня).
Перед початком турніру відбулася панахида на могилі героїв АТО, яку відправив отець Іван Коваль. На турнірі також були присутні: голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, голова Городоцької РДА Іван Саган, депутат Львівської обласної ради Володимир Ременяк. З короткими промовами до футболістів та присутніх на стадіоні звернулися голова Городоцької РДА Іван Саган (він подарував м'яч сину Івана Альберта - Денису), голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, голова комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, ЗМІ, спорту Городоцької районної ради, директор Дубаневицької ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Івана Альберта - Маковецький Віталій.

Під час виконання нашого Славеня прапор змагань підняв син Героя Денис Альберт.

Результати матчів: Дубаневичі - Вишня 2:1, Дубаневичі-Градівка 2:1, Вишня - Градівка 4:0.

Переможцем цьогорічного турніру стала команда "Мрія"(Дубаневичі), на другому місці колектив с. Вишня, на третьому - градівчани.

Голова оргкомітету турніру, депутат Городоцької райради Віталій Маковецький вручив кубок переможцям, медалі та грамоти , а також призи "Кращий бомбардир" - Володимиру Тиманю (с.Вишня), який забив 3 голи в турнірі, "Кращий воротар" - Віталік Гринько (с.Дубаневичі), "Кращий гравець" - Денису Альберту ("Мрія"(Дубаневичі)).

Перемогла дружба! До зустрічі на турнірі наступного року!

За інформацією депутата Городоцької районної ради - Віталія Маковецького.