Відзначення Дня Державного Прапора

У неділю, 23 серпня,  перед будівлею Городоцької районної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України. Розпочався захід урочистим піднятям Державного Прапора, який підняли: волонтер, активний громадський діяч Світлана Сидоренко та член ГО "Галицька Січ" Іван Данилевич. Опісля урочистого підняття  голова районної ради Володимир Більовський та голова РДА Іван Саган нагородили районною відзнакою "За заслуги перед Городоччиною" Світлану Сидоренко.
Стартував автопробіг, в межах якого було відправлено панахиди, покладено квіти та запалено лампадки на могилах новітніх Героїв України - Івана Бльока, Тараса Кулєби, Андрія Одухи, Віктора Земзерова в м.Городку, відвідали могилу Івана Сирватки в с.Суховоля, могилу Михайла Самсона в с.Заверещиця, могилу Назарія Попадика в с.Дроздовичі. Покладено квіти до меморіальної дошки Андрію Юрзі в м.Комарно, відвідали с.Дубаневичі де поховані Іван Альберт та Богдан Яценко, м.Рудки до могили Володимира Жеребного. Також поклали квіти і запалили свiчки від Городоччини на могилі Володимира Топія у м.Судова Вишня. За підтримки представників духовенства, керівників району та  міста, представників громадських організацій та  активної молоді було вшановано пам'ять новітніх Героїв України.