У Городку відсвяткували 29-ту річницю незалежності України

У понеділок, 24 серпня, в м. Городку відбулися урочистості з нагоди 29-ї річниці незалежності України.
Розпочався захід молебнем "За Україну", який провели у Старому парку священнослужителі усіх конфесій району. Присутні спільно з хористами храму Благовіщення Пресвятої Богородиці виконали духовний гімн України "Боже великий, єдиний", Державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх Героїв, що полягли в боротьбі за Незалежну Україну.

Опісля врочисту академію розпочали голова районної ради Володимир Більовський, голова РДА Іван Саган та депутат Львівської обласної ради Володимир Саган виступивши із щирими вітальними словами, святковими зиченнями, зазначивши у своїх промовах важливість, особливість та значущість цього великого державного свята.
Також з нагоди 29-ї річниці незалежності  голова райради та голова райдержадміністрації  нагородили  районною нагрудною відзнакою «За  заслуги перед Городоччиною»:
1). Капелана - о.Степана Целеня, "За мужність і відвагу, виявлені при виконанні обов'язків капелана, плідну волонтерську діяльність".

2). Військовослужбовця - Алексюка Володимира, "За особисту мужність і героїзм виявленні в зоні проведення ООС".

3). Помічника народного депутата Ярослава Дубневича  - Лещинського Володимира, "За плідну волонтерську діяльність, особисті заслуги у сприянні економічного розвитку району".

4). Волонтера - Сидоренко Світлану, "За плідну волонтерську діяльність, вагомі досягнення в організації духовного становлення країни, активну громадську позицію".

5). Приватного підприємця - Садов'яка Тараса, "За активну громадську позицію, особливо вагомі здобутки в розвитку підприємництва, створення нових робочих місць".

6). Футбольного тренера - Бориса Богдана, "За визначні особисті заслуги в розвитку футболу району».

7). Спортсмена - Замихівського Володимира, «За високі особисті здобутки в спорті».

Також нагородили грамотами районної ради та адміністрації "За визначні особисті заслуги в розвитку футболу Городоцького району" :
Адаменка Віктора, Дибка Юрія, Казакова Сергія, Горобцова Миколу.

Далі за програмою відбувся святковий концерт присвячений Дню Незалежності України  у виконанні колективів міста та району - "Берегині", "Передзвін", "Промінь" та молодіжного гурту "Ventum".