Вітання з Днем Державного Прапора України і Днем Незалежності України

Шановні жителі Городоччини! Щиро вітаю Вас із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора України і Днем Незалежності України! У ці дні ми відзначаємо не просто день народження держави, а свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Доля України – це доля всіх, хто живе під синім українським небом, хто працює на рідній землі.                Найдорожчою коштовністю для всіх нас є державна незалежність, про яку мріяло не одне покоління українців, за яку віддали своє життя сотні й тисячі героїв національно-визвольної боротьби, а сьогодні їхні нащадки зі зброєю в руках теж відстоюють незалежність Батьківщини в зоні АТО/ООС.
  Зичу всім міцного здоров’я, віри в себе і в свою Україну, творчої наснаги, невичерпної енергії та оптимізму, миру й радості, упевненості у завтрашньому щасливому дні! Нова доба відкриває нові можливості та перспективи для кожного з нас. Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!

З повагою -
голова районної ради                                                                Володимир Більовський