Городоччина вшановує пам’ять новітнього Героя Тараса Кулєби

У неділю, 16 серпня, виповнилася шоста річниця із дня загибелі українського військового, новітнього Героя - Тараса Кулєби. Саме цього дня 2014 року Тарас Кулєба загинув під час обстрілу терористами села Красне Краснодонського району Луганської області з РСЗВ «Град».
Закінчив загальноосвітню школу №4 міста Городок, а згодом Вище професійне училище №29 міста Львів.
Проходив строкову військову службу в Окремому Київському ордена Червоного Прапора полку Президента України Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина A0222, місто Київ).
З 2013 року проходив військову службу за контрактом у 80-й окремій аеромобільній ордена Червоної Зірки бригаді Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (військова частина А0284, місто Львів).
Загинув під час обстрілу терористами села Красне Краснодонського району Луганської області з РСЗВ «Град».
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений:
- орденом «За мужність» III ступеня (15.3.2015, посмертно);
- нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).
7 грудня 2014 року в місті Городок на фасаді закладу загальної середньої освіти № 4 (вулиця Авіаційна, 122), де навчалися Андрій Одуха та Тарас Кулєба, їм було відкрито меморіальну дошку. Закладу загальної середньої освіти №4 міста Городок присвоєно ім‘я Тараса Кулєби та Андрія Одухи.
ПАМ’ЯТАЄМО, ШАНУЄМО ГЕРОЯ, ЯКИЙ ВОЮВАВ ТА ЗАГИНУВ ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ!