Городоччина вшановує пам’ять Героя Івана Сирватки

Сьогодні, 6 серпня, виповнюється шоста річниця із дня загибелі українського військовика, новітнього Героя Івана Сирватки. Саме цього дня 2014 року Іван Сирватка загинув у бою біля села Красний Яр Краснодонського району на Луганщині, коли прикривав відхід бійців 51-ї бригади.

Іван Сирватка народився 19 січня 1993 року в  с.Суховоля, Городоцького району Львівської області. У 2010 році закінчив 11 класів Суховольської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у 2012 році – Львівський професійний ліцей залізничного транспорту за спеціальністю «Електрогазозварник. Коваль на молотах і пресах».

Пройшов строкову військову службу у ЗС України. Солдат, водій БТР 51-ї окремої механізованої бригади (Володимир-Волинський). У зоні АТО перебував чотири місяці. Загинув у бою біля села Красний Яр (Краснодонський район) на Луганщині, коли прикривав відхід бійців 51-ї бригади. Похований 12 серпня 2014-го в с.Суховолі.

15 травня 2015 року – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений – нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

ПАМ’ЯТАЄМО, ШАНУЄМО ГЕРОЯ, ЯКИЙ ВОЮВАВ ТА ЗАГИНУВ ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ!