Засідав оргкомітет з відзначення в районі Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Сьогодні, 5 серпня, в кабінеті голови районної ради відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в Городоцькому районі.

За результатами обговорення вирішили:

У неділю, 23 серпня, о 11:30 год. з нагоди Дня Державного Прапора України, біля адмінбудівлі районної ради відбудеться урочисте підняття Державного Прапора. Опісля, керівники району відвідають місця поховань Новітніх Героїв Городоччини.

У понеділок, 24 серпня, в День Незалежності України, о 17:00 год. в Старому парку м. Городка відбудеться – Молебень за Україну. Опісля – офіційне відкриття свята, концерт, молодіжна вечірка.

В обговоренні взяли участь: голова райради В.Більовський, голова РДА І.Саган, заступник голови ради Б.Слонівський, секретар міськради Ю.Віткова, керівник відділу освіти І.Яскевич, керівник відділу культури І.Шугало, радник голови районної ради І.Саган, головний спеціаліст РДА Л.Канцір, редактор газети "Народна думка" Р.Смілка.