Відбулось ІІ засідання ХХХІV позачергової сесії районної ради

Сьогодні, 30 липня, в Народному домі Городка, під головуванням Володимира Більовського відбулось ІІ засідання ХХХІV позачергової сесії Городоцької районної ради VII скликання. 
У її роботі  взяли участь: голова РДА Іван Саган, заступник голови районної ради Богдан Слонівський,  депутат Львівської обласної ради Володимир Ременяк, 29 депутатів районної ради, працівники апарату районної ради, керівники відділів райдержадміністрації, представники громадських організацій, заявники, представники ЗМІ.

Рішення приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/8752

На засіданні розглянули такі питання: 

1.       Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянці Столбовій Л.Ю. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

2.       Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність гр. Перевертайло Н.Р. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

3.       Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянці Герун Л.В. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

4.       Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянину Петрику А.М. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

5.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гринчишин Марії Ігорівні   за адресою:  м. Городок, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Черляни), Городоцького району, Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

6.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр.Прохорчуку А.А.  за адресою:  м. Городок, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Черляни), Городоцького району, Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

7.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність громадянці Руді О.Б.  за адресою:  м. Городок, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Черляни), Городоцького району, Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

8.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Смілці М.Б.  за адресою:  м. Городок, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Черляни), Городоцького району, Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

9.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Коротичу П.О.  за адресою:  с. Черляни (за межами населеного пункту), Городоцького району, Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

10.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Родичу Т.С. за адресою: с. Черляни (за межами населеного пункту), Городоцького району, Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

11.    Про надання згоди гр. Прус Ж. С. на поділ земельної ділянки з кадастровим  номером 4620988000:08:000:0534 площею 3,7877 га., яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, м. Городок, вул. Любінська, 4 (за межами населеного пункту).

12.    Про передачу продуктів харчування.

13.    Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

14.    Про підтримку звернення Львівської обласної ради.

15.    Про передачу безоплатно майна спільної власності територіальної громади Городоцького району до комунальної власності Городоцької міської ради.

16.    Про передачу безоплатно майна спільної власності територіальної громади Городоцького району до комунальної власності Комарнівської  міської ради.

17.    Про передачу земель комунальної власності територіальної громади Городоцького району Львівської області у комунальну власність Угрівської сільської ради Городоцького району Львівської області.

 

18.    Про звернення депутатів Городоцької районної ради Львівської області до Кабінету Міністрів України та Фонду державного майна України щодо безоплатної передачі із державної власності до комунальної власності територіальної громади м.Городка Городоцького району Львівської області державного майна «нежитлових будівель та приміщень».

 

19.      Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПП «Лендвест» площею 73,8564 га (кадастровий номер 4620988000:08:000:0299), для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (14.01), яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, Угрівька сільська рада (за межами населеного пункту).

20.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Франків А. М.  за адресою:  с. Черляни (за межами населеного пункту), Городоцького району  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

21.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «Компанія «Перспектива Плюс» 12.05 для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту площею 11,9202 га (кадастровий номер 4620988000:08:000:0710), що розташована в с.Черляни на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

22.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «Компанія «Перспектива Плюс» 12.05 для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту площею 10,6166 га (кадастровий номер 4620988000:08:000:0712), що розташована в с.Черляни на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

23.      Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянці Галич А.В. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.