Засідала ХХХІV позачергова сесія Городоцької районної ради

Сьогодні, 23 липня, в Народному домі Городка відбулась ХХХІV позачергова сесія Городоцької районної ради VII скликання.
У її роботі  взяли участь: голова районної ради Володимир Більовський, голова РДА Іван Саган, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, заступник голови РДА Тарас Харович, міський голова Роман Кущак, депутат Львівської обласної ради Володимир Ременяк,  керівник Городоцької місцевої прокуратури Тетяна Білинська,  19 депутатів районної ради (відсутні Б.Винарчик, В. Гижко, В.Довгунь, І.Дуць,  В. Кликоцький, І.Кликоцький, Р.Коропісь,  А.Костельний, Б.Кремса, В.Кунащук, Б. Маланчук,  О.Скомаровський, Б.Струк, Б.Федан, А.Хамик, П. Чорній, Т. Шніцар) сільські голови,  працівники апарату районної ради, керівники відділів райдержадміністрації, представники поліції, представники засобів масової інформації.

Розпочалось сесійне засідання з Гімну України та з привітань депутатів, які святкували свої дні народження у міжсесійний період. Опісля зі зверненням Городоцької міської ради, щодо реформи децентралізації виступив уповноважений депутат  міськради Володимир Желих.  Присутні приступили до розгляду питань порядку денного. Рішення приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись тут -  http://gorodok-rada.org.ua/node/8746

Продовження сесійного засідання відбудеться наступного тижня, про що буде повідомлено додатково.

На засіданні розглянули такі питання:

1.      Про діяльність Городоцької місцевої прокуратури за перше півріччя 2020 року.

2.      Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2020 рік.

3.      Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПП «Лендвест» площею 73,8564 га (кадастровий номер 4620988000:08:000:0299), для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (14.01), яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, Угрівька сільська рада (за межами населеного пункту).

4.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Франків А. М.  за адресою:  с. Черляни (за межами населеного пункту), Городоцького району  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

5.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «Компанія «Перспектива Плюс» 12.05 для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту площею 11,9202 га (кадастровий номер 4620988000:08:000:0710), що розташована в с.Черляни на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

6.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «Компанія «Перспектива Плюс» 12.05 для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту площею 10,6166 га (кадастровий номер 4620988000:08:000:0712), що розташована в с.Черляни на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

7.      Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 3,1953 га, що розташована на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області, кадастровий номер: 4620988000:08:000:0281 та продаж права оренди на неї на земельних торгах у формі аукціону.

8.      Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянці Галич А.В. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.