Поруч з будівлею райради замайорів червоно-чорний стяг

Сьогодні, 30 червня, з нагоди проголошення 30 червня 1941 року Акту відновлення Української держави та дня народження генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА, голови Секретаріату УГВР Романа Шухевича біля будівлі Городоцької районної ради відбулось  урочисте підняття прапора національно-визвольної боротьби українського народу.
У заході взяли участь: голова районної ради Володимир Більовський, голова РДА Іван Саган, працівники апарату райради, керівники структурних підрозділів РДА, члени громадських організацій та небайдужі городківчани. Звертаючись до присутніх  голова райради Володимир Більовський розповів про важливість свята та зазначив, що відповідно до рішення  районної ради від 14 лютого 2018 року № 453 це свято входить у перелік дат пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби району. Підняли урочисто червоно-чорний стяг голова "Спілки воїнів АТО Городоччини" Віталій Смілка та Роман Волошин.
Також з нагоди 24-ої річниці Конституції України грамотами районної ради та райдержадміністрації "За сумлінну працю, високі особисті досягнення у професійній діяльності, вагомий внесок у забезпеченні захисту прав і свобод мешканців Городоччини" було нагороджено : Тетяну Білинську - керівника Городоцької місцевої прокуратури, Івана Мєскала - керуючого справами районної ради, Надію Борис - керівника апарату Городоцького суду, Богдана Кремсу -
голову постійної комісії з питань законності Городоцької районної ради, Богдана Степаняка - керівника апарату Городоцької РДА, Ірину Цуньовську - головного спеціаліста районної ради з правових питань.