Засідала президія районної ради

У вівторок, 16 червня, в сесійній залі райради, напередодні ХХХІІІ чергової сесії, під керівництвом голови В.Більовського відбулось засідання президії Городоцької районної ради. У її роботі взяли участь:  голова РДА І.Саган, заступник голови ради Б.Слонівський, заступник голови РДА Т.Харович, керуючий справами районної ради І.Мєскало, керівник відділу освіти І.Яскевич, керівник фінуправління М.Бура, директор ЦРЛ П.Фалинський, редактор газети "Народна думка" - Р.Смілка та 11 членів президії. На засіданні було обговорено питання запропоновані на розгляд ХХХІІІ сесії, яка відбудеться 18 червня 2020 року в Народному домі м.Городка. Попередньо всі питання розглянули, вивчили та детально обговорили на засіданнях постійних комісій районної ради.

За результатами обговорення вирішено винести на розгляд ХХХІІІ чергової сесії наступні питання:

1.      Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення  та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавіросом SARS-CoV-2 в Городоцькому районі.

2.      Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за перший квартал 2020 року.

3.      Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2020 рік.

4.      Про затвердження звіту про визначення ринкової вартості  транспортного засобу легковий універсал ВАЗ 2121 Нива, реєстраційний номер 77762 ТА, ідентифікаційний номер (VIN) ХТА212130Р1087836.

5.      Про надання дозволу Городоцькій районній раді на зняття з обліку в МРЕО та списання транспортного засобу ГАЗ 3110.

6.      Про передачу у безоплатне тимчасове користування легкового автомобіля марки СІТRОЕN  JUМРY КНП «Городоцька ЦРЛ».

7.      Про внесення змін та доповнень до районної програми комплексного      розвитку території Городоцького району на 2017-2020 роки.

8.      Про внесення змін до додатку 1 Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради на 2020 рік.

9.      Про внесення змін до додатку Районної програми розвитку та підтримки (фінансової) КНП «Городоцька районна стоматологічна поліклініка» на 2020 рік».

10.  Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,7990 га (кадастровий  номер 4620988000:08:000:0282), наданої для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (для реконструкції та будівництва логістичного центру), що підлягає передачі у власність шляхом викупу ТзОВ «СК БІЗНЕС КЛАС» за адресою: Львівська область, Городоцький район, Угрівська сільська рада, с.Черляни, вул. Польова 81, (за межами населеного пункту).

11.  Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки вартості земельної ділянки, площею 0,3191 га (кадастровий  номер 4620988000:08:000:0156), наданої для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та підлягає приватизації шляхом викупу Грицаком Ігорем Антоновичем та Горошко Соломією Романівною, яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, с.Черляни, вул. Польова 100, (за межами населеного пункту).

12.  Про затвердження проєктів відведення земельних ділянок та передачу їх у власність членам гаражного товариства «Автопілот» для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів за адресою : Львівська область, Городоцький район м. Городок, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Черляни).

13.  Про затвердження проєктів відведення земельних ділянок та передачу їх у власність учасникам АТО для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів за адресою : Львівська область, Городоцький район м. Городок, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Черляни).

14.  Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх у власність 104 гр. для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів, що розташовані на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту с. Черляни) Городоцького району Львівської області.

15.  Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 11.07.2019 року № 704 «Про надання дозволу ФОП  Слюсар Т.М. на розроблення комплексної  схеми розміщення тимчасової споруди, архітипу тимчасової споруди та паспорта  прив'язки тимчасової споруди торгівельного призначення по вул. Авіаційній, м. Городка (за межами населеного пункту с.Черляни)».

16.  Про затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПП «Лендвест» площею 73,8564 га (кадастровий номер 4620988000:08:000:0299), для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (14.01), яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, Угрівька сільська рада (за межами населеного пункту).

17.  Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянину Грибу І.Я. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

18.  Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянину Титову В.В. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

19.  Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянці Мисанець О.В. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

20.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із  землеустрою  щодо виокремлення земельної ділянки для передачі її у власність     громадянці Гижко Г. А. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

21.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо  об’єднання п’яти земельних ділянок, що розташовані за адресою: Львівська область, Городоцький район, м. Городок, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту).

22.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Томашуку Т. М.  за адресою:  с. Черляни (за межами населеного пункту), Городоцького району  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

23.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Губанову І. В.  за адресою:  с. Черляни (за межами населеного пункту), Городоцького району  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

24.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Мормілю Ю. В.  за адресою:  с. Черляни (за межами населеного пункту), Городоцького району  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

25.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гижку О. В.  за адресою:  с. Черляни (за межами населеного пункту), Городоцького району  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

26.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Колбасюку М. С.  за адресою:  с. Черляни (за межами населеного пункту), Городоцького району  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

27.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Палюзі В. М., що знаходиться за адресою:  Угрівська сільська рада, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Угри), Городоцький район, Львівська область для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу.

28.  Про  затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Ходак А. О., що знаходиться за адресою:  Угрівська сільська рада, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Угри), Городоцький район, Львівська область для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу.

29.  Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами та надання дозволу на виготовлення відповідної землеоціночної документації.

30.  Про надання дозволу приватному науково-виробничому підприємству «ЛВ МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами.

31.  Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

32.  Про передачу продуктів харчування.

33.  Різне.