Профінансовано завершені проєкти обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив

12 червня Городоцький район отримав з обласного бюджету кошти у сумі 729,711 тис.грн. на фінансування завершених робіт по об’єктах. Це зокрема, закупівля і встановлення дитячого майданчика у с.Лісновичі; капітальний ремонт санвузлів Заверещицького НВК; капітальний ремонт покрівлі Галичанівського НВК; капітальний ремонт даху (спортзалу) Угрівського НВК; капітальний ремонт спортзалу у Мавковицькому НВК; капітальний ремонт (заміна вікон і дверей) Керницького НВК; капітальний ремонт покриття подвір’я корпусу №2 Повітненської ЗОШ; капітальний ремонт системи опалення Речичанської ЗОШ.

Ця підтримка та фінансова допомога - свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання, готовності до співпраці громади та органів державної влади у вирішенні майбутніх проектів, проблемних питань.