Ситуація з фінансуванням об’єктів-переможців обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив на 2020 р.

У четвер, 4 червня на сесії Львівської обласної ради було вказано на зволікання зі сторони Львівської обласної державної адміністрації фінансування Програми проєктів місцевих ініціатив (мікропроектів) з обласного бюджету.

У Городоцькому районі, станом на 9 червня на стадії завершення перебуває 11 проєктів переможців конкурсу , а саме:

1.    Капітальний ремонт їдальні НВК №2 м.Городок;

2.    Капітальний ремонт ДНЗ №2 м.Городок;

3.    Закупівля і встановлення дитячого майданчика у с.Лісновичі;

4.    Капітальний ремонт санвузлів Заверещицького НВК;

5.    Капітальний ремонт покрівлі Галичанівського НВК;

6.    Капітальний ремонт даху (спортзалу) Угрівського НВК;

7.    Капітальний ремонт спортзалу у Мавковицькому НВК;

8.    Капітальний ремонт (заміна вікон і дверей) Керницького НВК;

9.    Капітальний ремонт покриття подвір’я корпусу №2 Повітненської ЗОШ;

10. Капітальний ремонт системи опалення Речичанської ЗОШ.

11. Придбання театральних крісел для районного Народного дому м. Городок, Городоцького району, Львівської області.

Станом на 1 червня 2020 року з районного бюджету було профінансовано переможців конкурсу проєктів місцевих ініціатив на суму 224,297 тис. грн, з базового бюджету (міський та сільський) на суму - 966,618 тис. грн. , з обласного бюджету - 0,000 грн.