В районі відзначили День Героїв

У суботу, 23 травня, о 9:30 год, біля адмінбудівлі Городоцької районної ради відбулось урочисте підняття червоно-чорного прапора. Опісля урочистого підняття стартував традиційний автопробіг пам'яті новітніх Героїв України. Учасники заходу  відвідали у межах району могили полеглих воїнів АТО та лицарів Небесної Сотні.

Маршрут  пролягав через: Городоцьке міське кладовище, де учасники вшанували світлу пам'ять новітніх Героїв України - Івана Бльока, Тараса Кулєби, Андрія Одухи, Віктора Земзерова. Далі до могили Івана Сирватки в с.Суховоля, могили Михайла Самсона в с.Заверещиця та до могили Назарія Попадика в с.Дроздовичі, також учасники відвідали м.Судова Вишня де похований Володимир Топій.
Водночас інша колона вирушила за маршрутом: з м.Комарно, де
вшанували пам'ять Героя Андрія Юрги біля меморіальної дошки до с.Дубаневичі де поховані Іван Альберт та Богдан Яценко;  м.Рудки де могила Володимира Жеребного. На могилах Героїв було відправлено панахиди, покладено квіти та запалено свічки.

У заходах взяли участь: голова районної ради В.Більовський, голова РДА І.Саган, депутат обласної ради В.Саган, заступник голови райради Б.Слонівський, заступник селищного голови П.Стахів,  депутати районної ради, керівники відділів РДА, сільські голови, члени ГО "Апостольська Чота", військовослужбовці.

Вже вкотре  за підтримки представників духовенства, керівництва району та  міста, представників громадських організацій та  активної молоді було вшановано пам'ять новітніх Героїв України.