СOVID-19: ДВІ ЖИТЕЛЬКИ ГОРОДОЧЧИНИ ВЖЕ ОДУЖАЛИ (СТАНОМ НА 12 ТРАВНЯ)

-Від початку епідспостереження: у 59 жителів району Covid-19 не підтвердили, 93 ПЛР-тести ще є на стадії дослідження; у 13 краян було підтверджено коронавірус (двоє мешканок району одужали – з Ліснович і зі Суховолі). На цей час в районі є чотири активних сімейних вогнища інфекції (по одному в Мшані і Суховолі, два – у Городку), – таку інформацію повідомили в Городоцькому міжрайонному відділі ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України». Хворих на грип і ГРВІ по району – 91.
ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що станом на 12.05.2020 року у Львівській області зареєстровані 825 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, у т.ч. за останню добу 27 випадків.
Госпіталізовано за попередню добу в заклади охорони здоров’я 33 осіб, на амбулаторне лікування скеровані 151 особа. На стаціонарному лікуванні перебувають 289 осіб, в реанімаційному відділенні – 20 осіб, на ШВЛ –8 осіб.
Всього проведено 6427 лабораторних досліджень на виявлення коронавірусу методом ПЛР, за останню добу проведені 190 досліджень методом ПЛР, 27 позитивних результати.
Випадки реєструвалися у жителів м. Львова – 540
Пустомитівського району – 83
Жовківського району - 51
Стрийського району – 7
К-Бузького - 4
Перемишлянського району – 7
Городоцького району – 13
Яворівського району – 33
Старосамбірського - 2
Мостиського району - 9
Буського району - 20
Миколаївського району – 11
Сокальського району – 4
Сколівського району - 2
Радехівського району - 3
м. Дрогобич -12
м. Трускавець - 2
м. Червоноград – 8
м.Самбір -1
м.Стрий - 12
За попередню добу захворювання реєструвалися у жителів м.Львова-18, Пустомитівського району-4, Миколаївського району-1, Перемишлянського-2, Радехівського-1, Буського району-1.
Медики нагадують: у випадку виявлення симптомів захворювання необхідно зателефонувати сімейному лікарю, не займатися самолікуванням!