Відбулась ХХХІІ позачергова сесія Городоцької районної ради

Сьогодні, 19 березня, в сесійній залі районної ради під головуванням Володимира Більовського відбулось засідання XХХІІ позачергової сесії Городоцької районної ради VII скликання.

У її роботі  взяли участь: голова райдержадміністрації Іван Саган, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, керівник фінуправління РДА Тарас Харович, головний лікар Городоцького Центру ПМСД Василь Полумацканич, директор Городоцької ЦРЛ Павло Фалинський,  19  депутатів районної ради (відсутні Т. Дзяний, В. Кликоцький, А. Костельний,  В. Лещинський,  Б. Маланчук,  Б. Струк, Б. Федан, В. Цуньовський, Т.Шніцар, І.Дуць, В.Гижко, О.Скомаровський, А.Хамик, С.Гавц, Б.Винарчик, В.Кунащук, П.Чорній),  працівники апарату районної ради, керівники відділів райдержадміністрації, представники поліції та ДСНС, заявники.

Розпочалось сесійне засідання  традиційно з Гімну України.  Опісля  присутні приступили до розгляду питань порядку денного. Тридцять друга позачергова сесія проходила гармонійно, злагоджено бо всі питання були попередньо детально обговоренні та опрацьовані в постійних комісіях і розглянуті на президії районної ради.

Рішення приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/8637.

По завершенні сесійного засідання голова райради щиро подякував за мужність депутатам Городоцької районної ради,які, не дивлячись на усю небезпеку та застереження у зв’язку з поширенням коронавірусу "СOVID-19" сьогодні взяли участь у важливій та необхідній 32-й позачерговій сесії районної ради.

"Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, постійних комісій та апарату райради, сьогодні спільно разом вдалось:
- спрямувати кошти на закупівлю нового, сучасного ,вкрай важливого для потреб населення району рентген апарату ;
- виділити кошти на закупівлю дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту для медичних працівників району;
- спрямували 150 тис. грн. на потреби Львівської обласної інфекційної лікарні в якій зможуться лікуватись інфіковані громадяни району;
- прийняли багато інших надзвичайно важливих для життя району рішень" - зазначив Володимир Михайлович.

На засіданні розглянули такі питання:

1.      Про зміни в складі постійних комісій Городоцької районної ради.

2.      Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2020 рік.

3.      Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за 2019 рік.

4.      Про затвердження уточнених планових показників районного бюджету Городоцького району за 2019 рік.

5.      Про  уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2020 рік.

6.      Про внесення змін до Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам району, підтримки у Городоцькому районі учасників АТО та їхніх родин, а також  родин Героїв  Небесної Сотні у 2020 році.

7.      Про затвердження Програми експертно-грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу і перебуває в спільній власності територіальних громад Городоцького району Львівської області на території колишнього аеродрому «Черляни» на 2020 рік.

8.      Про внесення змін до додатку 1 Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради на 2020 рік.

9.      Про  затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва храму релігійній організації «Релігійна громада Львівсько-Сокальської Єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) парафії Преображення Господнього у місті Городок Львівської області».

10.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Палюзі В. М., що знаходиться за адресою:  Угрівська сільська рада, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Угри),  Городоцький район, Львівська область для будівництва і обслуговування індивідуальних гаражів.

11.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Ходак А. О., що знаходиться за адресою:  Угрівська сільська рада, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Угри),  Городоцький район, Львівська область для будівництва і обслуговування індивідуальних гаражів.

12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Мшана Мшанської сільської ради Городоцького району Львівської області.

13.  Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 11.07.2019 року № 704 «Про надання дозволу ФОП  Слюсар Т.М. на розроблення комплексної  схеми розміщення тимчасової споруди, архітипу тимчасової споруди та паспорта  прив'язки тимчасової споруди торгівельного призначення по вул. Авіаційній, м. Городка (за межами населеного пункту с.Черляни)».

14.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки іншої житлової забудови та надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою: Львівська область Городоцький район м.Городок вул.Авіаційна (за межами населеного пункту с.Черляни).

15.  Про підтримку звернення Львівської обласної ради.

16.  Про підтримку звернення Яворівської районної ради Львівської області.

17.  Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

18. Про внесення змін в Статут КНП Городоцька ЦРЛ Городоцької районної ради Львівської області.
19. Про передачу автомобіля марки Toyota з балансу КНП Городоцька ЦРЛ на баланс Городоцького РВК.
20. Різне.