Засідала президія районної ради

Сьогодні, 17 березня, в кабінеті роботи комісій, під керівництвом голови райради Володимира Більовського відбулось засідання президії  Городоцької районної  ради. В засіданні окрім членів президії також взяли участь: голова РДА Іван Саган, керівник фінансового управління Тарас Харович, начальник відділу ОКР Орест Рап, директор Городоцької ЦРЛ Павло Фалинський, радник голови районної ради Ігор Саган. Попередньо всі питання розглянули та детально обговорили на засіданнях постійних комісій районної ради. Заслухавши та обговоривши порядок денний сесії, запропонований головою районної ради Володимиром Більовським, враховуючи пропозиції депутатів, президія районної ради вирішила винести на розгляд  XXXІІ сесії Городоцької районної ради VII скликання, яка відбудеться 19 березня 2020 року такі питання :

1.      Про зміни в складі постійних комісій Городоцької районної ради.

2.      Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2020 рік.

3.      Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за 2019 рік.

4.      Про затвердження уточнених планових показників районного бюджету Городоцького району за 2019 рік.

5.      Про  уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2020 рік.

6.      Про внесення змін до Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам району, підтримки у Городоцькому районі учасників АТО та їхніх родин, а також  родин Героїв  Небесної Сотні у 2020 році.

7.      Про затвердження Програми експертно-грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу і перебуває в спільній власності територіальних громад Городоцького району Львівської області на території колишнього аеродрому «Черляни» на 2020 рік.

8.      Про внесення змін до додатку 1 Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради на 2020 рік.

9.      Про  затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва храму релігійній організації «Релігійна громада Львівсько-Сокальської Єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) парафії Преображення Господнього у місті Городок Львівської області».

10.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Палюзі В. М., що знаходиться за адресою:  Угрівська сільська рада, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Угри),  Городоцький район, Львівська область для будівництва і обслуговування індивідуальних гаражів.

11.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Ходак А. О., що знаходиться за адресою:  Угрівська сільська рада, вул. Авіаційна (за межами населеного пункту с. Угри),  Городоцький район, Львівська область для будівництва і обслуговування індивідуальних гаражів.

12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Мшана Мшанської сільської ради Городоцького району Львівської області.

13.  Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 11.07.2019 року № 704 «Про надання дозволу ФОП  Слюсар Т.М. на розроблення комплексної  схеми розміщення тимчасової споруди, архітипу тимчасової споруди та паспорта  прив'язки тимчасової споруди торгівельного призначення по вул. Авіаційній, м. Городка (за межами населеного пункту с.Черляни)».

14.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки іншої житлової забудови та надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою: Львівська область Городоцький район м.Городок вул.Авіаційна (за межами населеного пункту с.Черляни).

15.  Про підтримку звернення Львівської обласної ради.

16.  Про підтримку звернення Яворівської районної ради Львівської області.

17.  Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

18.  Різне.