У Польщі вшанували пам'ять о.Михайла Вербицького та жертв трагедії села Павлокома

У суботу, 7 березня, у селі Павлокома на Ряшівщині (Республіка Польща) делегація Городоччини вшанувала пам’ять 366 українців, що трагічно загинули під час Другої світової війни 1-3 березня 1945 року.

У межах відзначення 75-ї річниці трагедії села Павлокома до меморіалу жертвам поклали квіти та запалили лампадки, а також провели чин панахиди за загиблими. Відбулося скорботне віче. Завершилися заходи спільним виконанням Державного Гімну України.

Опісля вирушили у с. Млини. Там у церкві Покрови Пречистої Богородиці пройшов молебень, а також було покладено квіти до каплиці-пантеону, де похований о. Михайло Вербицький. Завершилися заходи вічем з нагоди 205-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького біля каплиці-пантеону. Відтак всі спільно виконали Державний Гімн України та «Боже, великий, єдиний…»