У Мшані відбувся районний захід "Шевченкова зоря"

У понеділок, 9 березня, в Народному домі с.Мшана пройшла урочиста академія під назвою «Шевченкова зоря», приурочена до дня народження Великого Кобзаря. Захід районного рівня зібрав в актовій залі глядачів зі Мшани, Городка й інших населених пунктів Городоччини. Прибули на урочисту академію також керівники району: голова райради Володимир Більовський й очільник райдержадміністрації Іван Саган, депутат Львівської обласної ради Володимир Ременяк.

Шевченківський захід на високому професійному рівні підготували учасники самодіяльності Народного дому с.Мшана під керівництвом активної, ініціативної та невтомної директорки Мшанського осердя культури Мар’яни Сабадаш, художньої керівниці НД Марти Лісної, хореографа Оксани Кацків.
Свої таланти, майстерність представили зокрема: гурт «Галицький модерн», жіночий вокальний ансамбль «Асонанс», дитячий ансамбль танцю «Смайлики», народний чоловічий вокальний ансамбль «Конкордіум», театр аматорів «Visorium», неформальна освіта Городоччини с.Мшана, молодь з МО КУН с.Мшана під керівництвом Тараса Владиша, місцева поетеса Марія Сенів, колектив Народного дому; гість програми Михайло Петелін. Тематичну поезію натхненно читав городківчанин Іван Данилевич.

За інформацією "Народної думки".