18 червня - ХХХІІІ чергова сесія районної ради

Городоцька районна рада інформує, що XXXІІI сесія районної ради VІI скликання відбудеться 18 червня 2020 року в Народному домі м. Городок. Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок сесії об 10.00 год.На сесію запрошуються депутати обласної ради, депутати районної ради, міські,  сільські голови, керівники підприємств, установ та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники громадсько-політичних організацій. Пропозиції від організацій, установ і громадян приймаються районною радою до 15 червня 2020 року.

Проєкти рішень тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/8674

На розгляд сесії виносяться питання:

1.        Про інформацію Городоцької районної державної адміністрації щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Городоччини та врегулювання ситуації, яка склалася у зв’язку з епідемією коронавірусу.

2.        Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за перший квартал 2020 року.

3.        Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2020 рік.

4.        Про затвердження звіту про визначення ринкової вартості  транспортного засобу легковий універсал ВАЗ 2121 Нива, реєстраційний номер 77762 ТА, ідентифікаційний номер (VIN) ХТА212130Р1087836.

5.        Про надання дозволу Городоцькій районній раді на зняття з обліку в МРЕО та списання транспортного засобу ГАЗ 3110.

6.        Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,7990 га (кадастровий  номер 4620988000:08:000:0282), наданої для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (для реконструкції та будівництва логістичного центру), що підлягає передачі у власність шляхом викупу ТзОВ «СК БІЗНЕС КЛАС» за адресою: Львівська область, Городоцький район, Угрівська сільська рада, с.Черляни, вул. Польова 81, (за межами населеного пункту).

7.        Про затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПП «Лендвест» площею 73,8564 га (кадастровий номер 4620988000:08:000:0299), для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (14.01), яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, Угрівька сільська рада (за межами населеного пункту).

8.        Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх у власність 104 гр. для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів, що розташовані на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту с. Черляни) Городоцького району Львівської області.

9.        Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянину Грибу І.Я. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

10.   Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянину Титову В.В. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

11.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Колбасюку М. С.  за адресою:  с. Черляни (за межами населеного пункту), Городоцького району  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

12.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Томашуку Т. СМ  за адресою:  с. Черляни (за межами населеного пункту), Городоцького району  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

13.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Мормілю Ю. В.  за адресою:  с. Черляни (за межами населеного пункту), Городоцького району  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

14.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гижку О. В.  за адресою:  с. Черляни (за межами населеного пункту), Городоцького району  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

15.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність громадянину  Шемелинцю М. М., яка розташована за межами населеного пункту с.Черляни, вул. Авіаційна, Угрівська сільська рада, Городоцького району, Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

16.   Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 11.07.2019 року № 704 «Про надання дозволу ФОП  Слюсар Т.М. на розроблення комплексної  схеми розміщення тимчасової споруди, архітипу тимчасової споруди та паспорта  прив'язки тимчасової споруди торгівельного призначення по вул. Авіаційній, м. Городка (за межами населеного пункту с.Черляни)».

17.   Різне.