Про організацію роботи з прийому громадян

Відповідно до пункту 13 частини шостої, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації прийому громадян:

1.    Установити, що приміщення, яке знаходиться за адресою: вул. В. Винниченка, 18, м. Львів, використовується керівництвом Львівської обласної ради, депутатськими фракціями Львівської обласної ради VIІ скликання, керівництвом Львівської обласної державної адміністрації  для  прийому  громадян.

2.    Затвердити графік прийому громадян  керівництвом Львівської обласної   ради,  депутатськими   фракціями  Львівської   обласної  ради

VIІ скликання, згідно з додатком.

3.    Заступникові начальника управління майном спільної власності Львівської обласної ради О. Дулі забезпечити використання приміщення, відповідно до цього розпорядження та затвердженого графіка прийому громадян керівництвом Львівської обласної державної адміністрації.

4.    Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної ради № 1729 від 22 грудня 2017 року.

5.    Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами обласної ради В. Харлова.

Голова Львівської обласної ради                                         Олександр ГАНУЩИН

до розпорядження

голови обласної ради

від  14.01.2020 року № 6