Семінар «Кращі українські та європейські практики роботи депутатів місцевих рад напередодні місцевих виборів 2020 року»!

Інститут Політичної Освіти (Україна) спільно з  Інститутом Роберта Шумана  (RSI, Угорщина)  запрошують до участі місцевих депутатів в унікальному всеукраїнському семінарі «Кращі українські та європейські практики роботи депутатів місцевих рад напередодні місцевих виборів 2020 року»!

Дата проведення – 21-23 лютого 2020 року. Місто проведення – Київ.

Заявки можуть подавати депутати:

· обласних рад;

· міських рад;

· районних рад;

· районних рад у містах.

Тематика семінару – практика реалізації децентралізації, впровадження нового виборчого законодавства на місцевому рівні, проекти кращих практик врядування, розвиток нових інструментів місцевої демократії та забезпечення участі громади в ухвалені рішень, вплив депутатського корпусу на розвиток громади в умовах децентралізації, вибір та втілення стратегії економічного розвитку громади.

Також на семінарі буде презентовано європейський досвід місцевого самоврядування та практику підтримки місцевого самоврядування Європейським парламентом.

Для участі у навчаннях необхідно надати:

· заповнену анкету;

· резюме (автобіографічні відомості);

· рекомендацію (від ради або партійної організації).

Документи надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua (з позначкою RSI)

Остання дата надсилання документів:  07 лютого 2020 року

Критерії відбору учасників:

· повнота заповнення анкети;

· регіональне представництво;

· активність в місцевій раді;

· гендерний баланс;

· досвід участі в навчальних програмах;

· члени фракцій або партій, які є дружніми з Європейською народною партією (ЄНП, Брюссель).

Учасники семінару забезпечуються харчуванням, проживанням та навчальними матеріалами.

Про результати конкурсного відбору буде повідомлено 12 лютого.

Контакти: 044 278-55-43, 096-131-63-68 (Ірина Чайка)

ДодатокРозмір
Anketa_21_23-01-2020-RSI.doc57 KB