ХХХІ сесія Городоцької районної ради VII скликання 12.02.2020

Городоцька раонна рада інформує, що засідання XХХI чергової сесії районної ради VII скликання відбудеться 12 лютого, в актовій залі райради. Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок сесії – о 10:00 год. На сесію запрошуються депутати обласної ради, депутати районної ради, міські і сільські голови, керівники підприємств, установ та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники громадсько-політичних організацій, заявники.

На розгляд ХХХІ сесії виносяться такі питання:

1.       Про стан охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та корупцією на території Городоцького району Львівської області за 2019 рік.

2.       Про затвердження плану роботи Городоцької районної ради на ІІ, III та ІV квартали  2020 року.

3.       Про затвердження Програми пожежної та техногенної безпеки Городоцького району направленої на забезпечення функціонування 15 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Львівській області на 2020 рік.

4.       Про звіт голови Городоцької райдержадміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району за 2019 рік.

5.       Про виконання інвестиційної програми капітального будівництва у Городоцькому районі за 2019 рік з макроекономічним прогнозом на 2020-2021 роки.

6.       Про внесення змін до інвестиційної Програми капітального будівництва Городоцького району на 2020 рік з макроекономічним прогнозом на 2021-2022 роки.

7.       Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2020 рік.

8.       Про надання дозволу ТзОВ «СК Бізнес Клас» на викуп земельної ділянки площею 1,7990 га (кадастровий  номер 4620988000:08:000:0282), яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, с.Черляни вул. Польова 81, (за межами населеного пункту).

9.       Про надання дозволу Приватному підприємству «Лендвест» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

10.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Михайляк М. І.  за адресою:  м. Городок (за межами населеного пункту), вул. Авіаційна,  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

11.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Бубліковій І. С.  за адресою:  м. Городок (за межами населеного пункту), вул. Авіаційна,  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

12.   Про внесення змін до рішення районної ради від 24.07.2018 року № 534 «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянина Титова Василя Вікторовича на вул. Авіаційна в с.Черляни  (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області».

13.   Про затвердження висновку експертного автотоварознавчого дослідження по визначенню вартості автомобіля марки УАЗ, модель АС-U 396294 ШД, реєстраційний номер ВС0615ВО.

14.   Про затвердження висновку експертного автотоварознавчого дослідження по визначенню вартості автомобіля марки УАЗ, модель 3962, реєстраційний номер ВС4066АК.

15.   Про затвердження висновку експертного автотоварознавчого дослідження по визначенню вартості автомобіля марки УАЗ, модель 3962, реєстраційний номер ВС8919ЕТ.

16.   Про затвердження висновку експертного автотоварознавчого дослідження по визначенню вартості автомобіля марки ВАЗ, модель 21063, реєстраційний номер ВС8917ЕТ.

17.   Різне.