У Бартатові відкрили новозбудовану амбулаторію первинної медицини

Сьогодні, 28 січня, у селі Бартатів Городоцього району Львівської області відбулось відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
В урочистому відкритті взяли участь: голова районної ради В.Більовський, голова РДА І.Саган, народний депутат України Я.Дубневич, депутати обласної ради В.Саган та В.Ременяк, сільський голова А.Островський, головний лікар Центру ПМСД В.Полумацканич, депутат районної ради В.Лещинський.

Це одна з 43-х амбулаторій сімейної медицини у сільській місцевості, будівництво яких відбувається на Львівщині. Для кожної з 43-х нових амбулаторій закуплено службовий автотранспорт Renault Duster. У Городоцькому районі на черзі ще два таких заклади у селах  Суховоля та Родатичі.

Вартість кожної із відкритих амбулаторій становить понад 6 мільйонів гривень. Фінансовий ресурс, завдяки якому вдалося реалізувати  будівництво – субвенція з державного бюджету місцевому бюджету, а також співфінансування з місцевого бюджету.

Загальна площа кожної із будівель складає понад  200 м2.

Відтак, амбулаторія забезпечуватиме якісними медичними послугами близько тисячі мешканців з населених пунктів: с. Бартатів, с.Воля Бартатівська.