У Мшанському НВК відкрили додаткову дошкільну групу

У п'ятницю, 17 січня, у Мшанському НВК відбулося урочисте відкриття додаткової дошкільної групи  на 25  місць. Таке розширення дало можливість охопити дошкільною освітою  всіх дітей віком від 3-ох до 6 років.

Долучилися до свята та взяли участь у відкритті: голова Городоцької районної ради В.Більовський, голова Городоцької РДА І.Саган, депутат обласної ради В.Саган, помічник народного депутата Я.Дубневича, депутат районної ради В.Лещинський, т.в.о директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації І.Гайдук, головний спеціаліст департаменту освіти і науки облдержадміністрації Г.Чорна, керівник відділу освіти РДА, депутат райради І.Яскевич, голова Городоцької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Г.Вакар, представники Мшанської сільської ради, батьки та дошкільнята.

Відкриття дошкільної групи відбулося завдяки співпраці Мшанської сільської ради та районної влади.

На ремонтні роботи, закупівлю меблів, м’якого інвентарю освоєно  500,0  тис.грн.,  з них:  Мшанська сільська рада – 100,0 тис.грн., районний бюджет  -  400,0  тис.грн.