НА ГОРОДОЧЧИНІ ПРИДБАЛИ ПОМЕШКАННЯ ДВОМ БРАТАМ, ПОЗБАВЛЕНИМ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

30 грудня, ключі від оселі братам Русланові (2002 р.н.) та Ростиславу (2000 р.н.) Шкіням вручили голова Городоцької райдержадміністрації Іван Саган, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, голова Бучалівської сільради Ольга Кузбит, начальниця Служби у справах дітей РДА Віра Містюкова, керівниця служби соцзахисту населення Світлана Кошель.

Досі хлопці перебували на квартирному обліку в Бучалівській сільраді, позаяк їхнє помешкання було непридатним для проживання - постраждало внаслідок пожежі. Розпорядженням голови Городоцької РДА ще від 29.10.2012 р. дітям надано відповідний статус, Руслана та Ростислава влаштовали на проживання в сімї опікуна Шкінь Надії Іванівни. Мати хлопців за станом здоров'я не може виконувати батьківські обов'язки (висновок медико-соціальної експертної комісії про наявність у матері хвороби, що перешкоджає виконанню нею батьківських обов'язків, виданий у порядку, встановленому МОЗ). Батько – Василь Шкінь помер. Шкінь Р.В., 2000 р.н., перебував на обліку в службі у справах дітей Городоцької райдержадміністрації як дитина, позбавлена батьківського піклування, до досягнення повноліття, Шкінь Р.В., 2002 р.н., продовжує перебуває на обліку у службі, як дитина, позбавлена батьківського піклування.

Квартиру потребуючим краянам придбали в рамках реалізації Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Городоцькому районі на 2018-2021 роки; а також на виконання розпорядження голови Львівської ОДА №1421/0/5-19 від 06.12.2019 «Про виділення коштів» та на виконання Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2018-2020 роки.

Згадана трьохкімнатна квартира знаходиться в м.Городку по вул. Запорізької Січі. Загальна площа - 64,8 кв.м., житлова – 40,0 кв.м. Помешкання розміщене на першому поверсі 3-поверхового будинку. В квартирі є три житлові кімнати, кухня, ванна, туалет, комірка і лоджія. Житло чисте, затишне; там підключено електро-, водо- та газопостачання, встановлено пластикові вікна, є індивідуальне опалення, євроремонт. Лоджію також засклено пластиковими вікнами. Вартість житла становить 792 тис.грн., з яких субвенція з обласного бюджету складає 60% (432,0 тис.грн.), з місцевого бюджету – 40% (360, 0 тис.грн., в тому числі тут є і сума виділена Бучалівською сільрадою) Договір купівлі-продажу цього помешкання було зареєстровано ще на свято Миколая, 19 грудня.