Відбулось представлення нового очільника Городоцької РДА

У понеділок, 23 грудня, в актовій залі районної ради, керівник апарату ЛОДА Маріанна Вільшинська представила  голову Городоцької райдержадміністрації Івана Івановича Сагана.

Маріанна Вільшинська побажала очільнику  мудрості, високих результатів у роботі, терпіння, сили, успіхів та наснаги.

Новопризначений голова РДА розповів громаді про свої першочергові завдання та цілі.

У представленні взяли участь: голова районної ради Володимир Більовський, депутати Львівської обласної ради Володимир Саган, Катерина Кеньо та Володимир Ременяк, депутати районної ради, представники силових структур району, працівники райради та РДА.

Зазначимо, Івана Івановича Сагана призначено головою Городоцької районної державної адміністрації відповідно до Розпорядження Президента України Володимира Зеленського №494/2019-рп.