У Городку відкрили спортивний майданчик зі штучним покритям

У суботу, 21 грудня, на вул. Перемишльській м.Городка поруч із будівлею Городоцької ЗОШ №3 ім. Героя України Івана Бльока відбулось урочисте відкриття спортивного майданчику зі штучним покриттям.
Настоятель храму Святого Миколая о.Назарій Греділь освятив спортивну споруду. Це вже четвертий схожий майданчик у Городку та п’ятий в процесі будівництва на вулиці Авіаційній. Представники Львівської обласної ради зазначили, що місто Городок впевнено лідирує в області за кількістю та якістю спортивних осередків! А основною запорукою успіху є, звичайно, розуміння та співпраця обласної та міської влади, центру «Спорт для всіх». Для реалізації проєкту з міського та обласного бюджетів було виділено по 850 тис.грн.

На відкритті спортивного свята присутніх вітали керівник обласної організації «Центр «Спорт для всіх» Вадим Климович, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, депутати Львівської обласної ради Петро Жукровський та Володимир Саган, міський голова Городка Роман Кущак, голова Городоцької РДА Іван Саган, керівник відділу освіти, депутат районної ради Ігор Яскевич, керівник КУ «Центр «Спорт для всіх» Вікторія Місько, завідувач відділу молоді та спорту Городоцької РДА Ірина Міляновська.

800 квадратних метрів спортивної радості миттєво заполонили футболісти, вихованці ФК «Колос», які одразу після відкриття та освячення майданчика зіграли традиційний турнір з футболу до Дня Святого Миколая.

За інформацією Городоцької міської ради.