Івана Сагана призначено головою Городоцької районної державної адміністрації

11 грудня, розпорядженням Президента України Володимира Зеленського №494/2019-рп головою Городоцької РДА призначено Сагана Івана Івановича.

Іван Іванович Саган – городківчанин, 1977 р.н.; випускник історичного факультету Львівського університету імені І.Франка. Також закінчив Національну академію державного управління при Президентові України (спеціальність – державне управління) та Українську Школу Політичних Студій. У 1999-2005 роках працював вчителем історії в Городоцькій СШ №2, згодом – заступником голови Городоцької РДА, у 2006-2010 роках був міським головою Городка. Працював у структурі Львівської обласної державної адміністрації...
І. Саган є активним учасником громадсько-політичного життя району. Входить до Проводу ГО «Апостольська Чота». У 2019 р. був обраний членом Громадської ради при Городоцькій РДА від згаданої організації.