Відбулось І пленарне засідання ХХХ чергової сесії районної ради

 У п'ятницю, 6 грудня, в актовому залі адмінбудинку, під головуванням голови райради Володимира Більовського відбулось І пленарне засідання XХХ чергової сесії Городоцької районної ради VII скликання. 

  У її роботі  взяли участь: депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, заступник голови районної ради Богдан Слонівський,  сільські голови, 25  депутатів районної ради, працівники апарату районної ради, керівники відділів райдержадміністрації, головні лікарі КНП "ЦРЛ", "Центру ПМСД" та стомат поліклініки, представники прокуратури та поліції, представники засобів масової інформації, члени громадських та політичних організацій району, жителі м.Городка.
   Розпочинаючи сесійне засідання голова райради наперед привітав присутніх депутатів та голів місцевих рад з Днем місцевого самоврядування, яке традиційно відначають 7-го грудня. Вітали бурними оплесками депутата районної ради Віталія Маковецького, який нещодавно відсвяткував свій ювілей та був нагороджений Грамотою Львівської обласної ради "За багатолітню освітню діяльність".

 Розпочалось сесійне засідання  традиційно з Гімну України, опісля якого присутні приступили до розгляду питань порядку денного. Сесія проходила гармонійно, злагоджено бо всі питання були попередньо детально обговоренні та опрацьовані в постійних комісіях і розглянуті на президії районної ради.

 Наступне пленарне засідання ХХХ чергової сесії районної ради заплановано провести 12 грудня о 10:00 год.

Рішення приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/8478

На І пленарному засіданні XXХ чергової сесії разглядали такі питання: 

1.       Про внесення змін в ухвалу Городоцької районної ради народних депутатів  від  29.09.1992 року «Про затвердження проектів формування територій і встановлення меж сільських рад району» в частині встановлення меж с. Дроздовичі Галичанівської сільської ради.

2.       Про звіт голови Городоцької районної ради про роботу за звітний період.

3.       Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за 9 місяців 2019 року.

4.       Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2019 рік.

5.       Про припинення членства в Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна».

6.       Про ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна - Карпатська агенція регіонального розвитку».

7.       Про затвердження плану роботи Городоцької районної ради на  І квартал 2020 року.

8.       Про виплату добових депутатам районної ради, які приймали участь в засіданнях постійних комісій, президій та сесій в 2020 році.

9.       Про затвердження штатного розпису, кошторису видатків на утримання районної ради та її виконавчого апарату та ліміту пального для службового легкового автотранспорту районної ради на 2020 рік.

10.  Про встановлення умов оплати праці голові районної ради та заступнику голови районної ради на 2020 рік.

11.  Про  виконання Програми  розвитку освіти Городоччини на 2017-2020 роки у 2019 році.

12.  Про звіт головного лікаря КНП «Городоцька ЦРЛ» Городоцької районної ради Львівської області про проведену роботу та витрачання виділених бюджетних коштів за десять місяців 2019 року.

13.  Про звіт головного лікаря КНП «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради Львівської області про проведену роботу та витрачання виділених бюджетних коштів за десять місяців 2019 року.

14.  Про внесення змін у додаток 1 до рішення районної ради від 20.02.2019 року № 643 «Про внесення змін і доповнень до Районної програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради на 2019 рік».

15.  Про внесення змін до фінансового плану КНП «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької районної ради Львівської області на 2019 рік.

16.  Про звіт директора КНП «Городоцька районна стоматологічна поліклініка» Городоцької районної ради Львівської області про проведену роботу та витрачання виділених бюджетних коштів за десять місяців 2019 року.

17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Лозинській Г. В.  за адресою:  м. Городок (за межами населеного пункту), вул. Авіаційна,  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Хомі С. С.  за адресою:  м. Городок (за межами населеного пункту), вул. Авіаційна,  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

19.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Каплуну А. Б.  за адресою:  м. Городок (за межами населеного пункту), вул. Авіаційна,  Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

20.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянці Гижко Г.А. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

21.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянину Палюзі В.М. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

22.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність громадянці Ходак А.О. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

23.  Про надання згоди на об’єднання земельних ділянок, що розташовані за адресою: Львівська область, Городоцький район, с.Черляни (за межами населеного пункту), які перебувають в оренді ФОП Скомаровська О.В. та ТОВ «Дорожні знаки».

24.  Про заміну сторони зобов’язання у договорі оренди землі від 11 грудня 2017 року, який зареєстровано в державному реєстрі прав12.12.2017, номер запису про право (в державному реєстрі прав) 23990697.

25.  Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації із землеустрою.

26.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки іншої житлової забудови, яка розташована за адресою: Львівська область. Городоцький район, с. Черляни (за межами населеного пункту).