7 грудня – День працівників органів місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Городоччини! Прийміть найщиріші вітання з державним святом - Днем місцевого самоврядування. Самоврядні органи в українському демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та механізмом реалізації волі, інтересів і благополуччя територіальної громади. Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів громадської волі, професіоналів, які на місцях реалізовують плани громад в життя. День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, селища, села, дбають про їх розквіт і зростання. Становлення нашої країни як незалежної держави у значній мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Тож нехай це державне свято об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими! Нехай Ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашого регіону і держави! Бажаю Вам наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці, людського розуміння і підтримки, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань!

З повагою –

голова  районної ради                                                               Володимир Більовський