Вітання голови районної ради з Міжнародним Днем волонтера

Шановні волонтери Городоччини! Прийміть щирі слова вітання з  Міжнародним днем волонтера та слова подяки за Вашу доброту і милосердя, героїзм, за здатність співчувати й з готовністю прийти на допомогу тим, хто її потребує!
Бути волонтером – це важлива та відповідальна місія, і для більшості з вас ця робота стала способом життя та  покликанням душі.
Ви - Ті, хто забезпечує надійний тил нашим хлопцям на передовій. Завдяки вашій підтримці на сході нашої держави воює не тільки зброя – воює  незламний український дух, який неможливо здолати!
Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у всіх ваших починаннях. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою. Миру та спокою у Ваших серцях і на нашій рідній землі!
Слава Україні! Героям Слава!

З повагою -
голова районної ради                                                                 Володимир Більовський