Відбулось обговорення проєкту адмінустрою Городоцького району

У понеділок, 11 листопада, в актовому залі районної ради за участі першого заступника голови Львівської ОДА Василя Лозинського відбулось обговорення проєкту адміністративно-територіального устрою Львівської області у Городоцькому районі. Участь в обговоренні взяли: т.в.о. начальника департаменту економічної політики та агропромислового розвитку Львівської ОДА Степан Куйбіда; голова Городоцької районної ради Володимир Більовський; депутати Львівської обласної ради Володимир Ременяк, Володимир Саган, голови міських, селищних та сільських рад, депутати та працівники апарату районної ради, представники громадськості,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час обговорення перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський закцентував увагу на методиці формування громад.

«Важливо донести до кожного громадянина, що ми повинні працювати правильно, щоб було добре нам усім. Ми хочемо почути бачення всіх районів, проте потрібно розуміти, що важливим є не лише бажання, а й почути один одного, і разом іти до цілі»,- зазначив Василь Лозинський.

Нагадаємо, що Міністерство розвитку громад та територій погодило проект нового перспективного плану об'єднання громад Львівщини та утворення нових районів.  Відтак, в області планується створення 67 громад та 6 районів.  До 1 грудня Мінрегіон формуватиме перспективні плани і опрацьовуватиме їх з державними адміністраціями. Додамо, що на сьогодні у Львівській області діє 40 об’єднаних територіальних громад.