На Заставській відзначили День захисника України та 77-му річницю створення УПА

У понеділок, 14 жовтня, з нагоди відзначення 77-ої річниці створення УПА та Дня захисника України у м.Городку на вул.Заставській відбулись урочистості.  Місцеві священнослужителі відправили  святкову Літургію у козацькій каплиці Покрови Пресвятої Богородиці. Звідти духівники, представники влади, учасники АТО, волонтери, члени ГО "Апостольська Чота" та громадськість вирушили пішою ходою до пам'ятного хреста загиблим воїнам УПА,  де відбулась панахида, запалення свічок та покладання квітів. У заході взяли участь: голова районної ради Володимир Більовський, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, представники міської ради, керівник відділу освіти, депутат райради Ігор Яскевич, керівники структурних підрозділів РДА, представники громадських організацій району.