Вітання голови районної ради Володимира Більовського з Українськими святами

Дорога громадо Городоччини! 14 жовтня – Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, День створення УПА та День Українського козацтва. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання Захисника України – всіх, хто піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави, ставши до лав добровольців, війcькових підрозділів та волонтерських організацій. Для нас дата 14 жовтня – не тільки народне і релігійне, а й національне свято. Воно єднає країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами, загрозами. Нині, коли на східних теренах України ведеться боротьба за незалежність і суверенітет держави супроти російського агресора-окупанта, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. Тож бажаю всім мирного неба, міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття і сили! Нехай божественна покрова Пресвятої Богородиці, простягнена над нами, уберігає від бід, зла та негараздів!

З великою шаною та повагою -

голова районної ради                                                                 Володимир Більовський