Вшанували пам'ять Героя Небесної Сотні Володимира Жеребного

У вівторок, 8 жовтня, у Рудківській середній загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного відбувся черговий захід проекту «Герої поміж нас. Небесна Сотня» на вшанування пам’яті Героя Небесної Сотні, Героя України - Володимира Жеребного.

Проект «Герої поміж нас. Небесна Сотня» передбачає експонування виставки «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини», створеної в Музеї визвольної боротьби України, та проведення мистецького заходу вшанування пам’яті кожного Героя Небесної Сотні Львівської області.

Організатори заходу: департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, Музей визвольної боротьби України у Львові, Рудківська середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного.

У заході взяли участь : голова Городоцької районної ради В.Більовський, заступник голови Рудківської міської ради С.Ференц, представники департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, родичі загиблих Героїв, учні і педагоги з Погірцівської СЗШ, Чайковицького НВК, шкіл села Дубаневичі, Вишня, студенти та викладачі Вишнянського аграрного коледжу