"Львівська залізниця" звертається до пасажирів приміських поїздів

Керівництво моторвагонного депо Львівської регіональної філії "Львівська залізниця" звернулось до Городоцької районної ради з метою вирішення проблемних питань, пов'язаних із забезпеченням залізничного приміського пасажирського сполучення. Жителі населених пунктів Городоцького району, які користуються послугами залізничного транспорту, здійснюючи проїзд поїздами приміського сполучення за маршрутом Мостиська - Львів - Мостиська систематично відмовляються оплачувати за проїзд. Також трапляються випадки вандалізму щодо моторвагонного складу з боку окремих пасажирів. Внаслідок завданих збитків та недоотримання коштів залізниця не має змоги придбати в повному обсязі необхідні запасні частини, що негативно впливає на санітарно-технічний стан моторвагонного рухомого складу, який потребує негайного оновлення. Це призводить до скасування приміських поїздів або їх курсування в неповному складі.
Просимо із розумінням поставитися до порушеної проблеми, здійснювати обов'язкову оплату за проїзд, бережливо ставитись до майна залізниці під час користування поїздами приміського сполучення.