У Городку відбудеться XV Міжрегіональний фестиваль

У неділю, 6 жовтня, в районному Народному домі відбудеться традиційний XV Міжрегіональний фестиваль «Пісні незабутого краю». Мета фестивалю – виявлення та підтримка талановитих виконавців, популяризація, пошук і відродження творів українського музичного мистецтва Закерзоння.
«Пісні незабутого краю» започаткували у 2001 році. У фестивалі беруть участь артисти з різних областей України, а також Польщі, Словаччини. Гімн поетично пісенного конкурсу протягом всіх років святкування – пісня на вірші Василя Хомика, на музику Лесі Гуріної «Фестивальна».
Організаторами фестивалю виступають Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівський державний обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи, Городоцька районна рада, Городоцька райдержадміністрація, Городоцька міська рада, Об'єднання товариства депортованих українців «Закерзоння», Всеукраїнське товариство «Лемківщина», Городоцькі районні суспільно-культурні товариства «Лемківщина», «Надсяння», «Холмщина».