Вітання голови районної ради з Днем знань!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Сердечно вітаю всіх з початком нового навчального року і Днем знань! 1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Усім, хто в цей день прийшов до школи набувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, своєю любов'ю та невтомною працею допомагають пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності, виховують справжніх патріотів нашої держави, адже їх мудрість і доброта залишаються з вихованцями на все життя. Прийміть найщиріші вітання всі, хто навчається і навчає! Вчителям хай тільки радість приносять учні. А школярам – оптимізму, добра, удачі, успіхів івпевненості у своїх силах.

З повагою -
голова районної ради                                                                                 В.Більовський