У Городку вперше відзначили День пам'яті захисників України

Сьогодні, 29 серпня, з нагоди Дня пам’яті загиблих захисників України на майдані Гайдамаків м.Городка відбувся скорботний захід. Голова районної ради Володимир Більовський звернувся з промовою до присутніх, в якій зазначив важливість Дня гідного вшанування бійців, що загинули в Іловайському котлі, ціною власного життя відстоявши нашу Незалежність. Священнослужителі району: отець-декан Степан Целень, отець Михайло Греділь та отець Назарій Греділь провели спільну панахиду за загиблими бійцями. Присутні на заході вшанували пам'ять полеглих Героїв хвилиною мовчання. У заході взяли участь: в.о. голови райдержадміністрації Богдан Степаняк, депутати Львівської обласної ради Володимир Саган та Володимир Ременяк, міський голова Роман Кущак, працівники районної ради, райдержадміністрації, міської ради, освітяни, лікарі, представники ГО "Апостольська Чота", небайдужі краяни.