Розвивай дитину: отримуй податкову знижку!

Напередодні початку шкільного року, очільник Львівської юстиції Микола Станіщук нагадує про те, що держава може повертати з податку на доходи, сплаченого батьками, ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ НА РОЗВИТОК ДИТИНИ. Поговоримо про це більш детально.

Отримати податкову знижку можна на оплату навчання дитини у:

·       дитячих садочках;

·       гуртках, секціях;

·       школах;

·       профтехучилищах, коледжах;

·       закладах вищої освіти.

ВАЖЛИВО: Орієнтовний розмір податкової знижки – 18% від фактично сплаченої за навчання суми.

Алгоритм дій особи для отримання податкової знижки:

1.     Оплатіть навчання та збережіть квитанцію для податкової про оплату;

2.     Отримайте від роботодавця довідку про доходи;

3.     До 31 грудня поточного року заповніть податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік;

4.     Подайте документи на отримання знижки в ДФС за місцем реєстрації та отримайте податкову знижку.

Підсумовуючи сказане, Микола Станіщук наголошує, що, завдяки таким ініціативам як податкова знижка батьки стануть відповідальними, а діти більш захищеними!