День Державного Прапора і День Незалежності України

З нагоди 28-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора 23 серпня у Городоцькому районі відбудеться традиційний велопробіг пам’яті новітніх героїв. Учасники патріотичної акції відвідають могили наших лицарів Небесної Сотні та полеглих воїнів АТО. До участі запрошуються всі небайдужі краяни!
Стартує велопробіг 23 серпня о 8:00 год. від площі біля городоцького храму Благовіщення Пресвятої Діви Марії.
І маршрут: 8.30 год. – прибуття на городоцьке міське кладовище (до могил Івана Бльока, Тараса Кулєби, Андрія Одухи, Віктора Земзерова, вояків УПА і Січових стрільців); 10.00 год. – кладовище с. Суховоля (могила Івана Сирватки); 12.45 год. – прибуття в с. Заверещиця (могила Михайла Самсона); 14.00 год. – с.Дроздовичі (могила Назарія Попадика).

ІІ маршрут: 10.00 год. – м. Комарно (покладання квітів до меморіальної дошки Андрію Юрзі); 11.00 год.  – кладовище с. Дубаневичі (до поховань Івана Альберта і Богдана Яценка); 11.45 год. – м. Рудки Самбірського району (могила Володі Жеребного). У м.Судова Вишня (Мостищина) покладуть квіти до могили Володимира Топія.

О 9:00 год. біля будівлі Городоцької районної ради відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України.

У День Незалежності України, 24 серпня, в м. Городку відбудеться урочиста хода у вишиванках.
Збір учасників о 16.30 год. біля будівлі Городоцької районної ради. О 17:00 год. святкування продовжиться у Старому парку м. Городка. 17.15 – Молебень за Україну. Опісля – офіційне відкриття свята, концерт, молодіжна вечірка.