Відбулась нарада щодо проведення фестивалю "Захід Фест 2019"

Сьогодні, 7 серпня, в кабінеті голови районної ради Володимира Більовського відбулась робоча нарада щодо проведення 16-18 серпня 2019 року фестивалю «ZAXIDFEST» на базі відпочинкy «Чарівна долина» в с.Родатичі. На нараді обговорили всі питання щодо підготовки та проведення фестивалю між  організаторами «Західфесту», контролюючими органами та сільською радою. А саме питання: санітарного стану, пожежної безпеки, охорони правопорядку на місці проведення, медичного супроводу учасників музичної події, проведення торгівлі за межами території проведення фестивалю та інші. Також за інформацією організаторів заходу на базі відпочинку "Сонячна галявина", що теж у с.Родатичі впродовж 16-18 серпня паралельно буде відбуватись безкоштовний концерт.